Someron Jäähallin kalenteri
 Maaliskuu 2024
 Ma  Ti  Ke  To  Pe  La  Su
        1
Leivonpesä / Peipot ja Tilhet
(09:00 - 10:30) 
SoPa U10
(17:15 - 18:15) 
SoPa U12
(18:25 - 19:25) 
Sopa U13-U14
(19:35 - 20:35) 
2
Luistelu- ja leijonakiekkokoulu
(10:00 - 11:00) 
3
Tyttöjen pelitällit
(12:30 - 14:30) 
Yleisöluistelu (Mailaton)
(16:00 - 17:00) 
Yleisöluistelu (Maillallinen)
(17:00 - 18:00) 
Tuomas Sirén
(19:00 - 20:00) 
4
Yläkoulu pojat
(10:00 - 11:30) 
Yläkoulu pojat
(12:15 - 13:45) 
Soveltavan liikunnan kerho
(15:30 - 16:30) 
SoPa U12
(17:15 - 18:15) 
Sopa U13-U14
(18:25 - 19:25) 
SOPA aikuisten kuntokiekko
(19:35 - 20:35) 
5
Yläkoulu pojat
(09:00 - 10:30) 
Yläkoulu pojat
(11:15 - 12:45) 
SoPa U10
(17:15 - 18:15) 
Ex-Edustus
(19:35 - 20:35) 
6
Leivonpesä / Tilhet
(09:00 - 11:00) 
Sopa U13-U14
(17:15 - 18:15) 
SoPa U12
(18:25 - 19:25) 
7
Yläkoulu pojat
(09:00 - 10:30) 
Yläkoulu pojat
(11:15 - 12:45) 
Easy hockey jääkiekkokerho
(17:15 - 18:15) 
Tyttökiekko
(18:25 - 19:25) 
Veteraanit
(19:35 - 20:35) 
8
Leivonpesä / Tilhet
(09:00 - 11:00) 
SoPa U10
(17:15 - 18:15) 
SoPa U12
(18:25 - 19:25) 
Sopa U13-U14
(19:35 - 20:35) 
9
Luistelu- ja leijonakiekkokoulu
(10:00 - 11:00) 
SoPa U12 - TPS Latet
(11:15 - 12:45) 
Sanna Toivokoski
(13:00 - 14:00) 
Koivuniemi
(14:30 - 17:00) 
10
Sopa U13-Ejl
(13:00 - 14:30) 
Yleisöluistelu (Mailaton)
(16:00 - 17:00) 
Yleisöluistelu (Maillallinen)
(17:00 - 18:00) 
Tuomas Sirén
(19:00 - 20:00) 
11
SoPa U12
(17:15 - 18:15) 
Sopa U13-U14
(18:25 - 19:25) 
SOPA aikuisten kuntokiekko
(19:35 - 20:35) 
12
SoPa U10
(17:15 - 18:15) 
Ex-Edustus
(19:35 - 20:35) 
13
Yläkoulu pojat/valinnainen
(13:15 - 14:45) 
Sopa U13-U14
(17:15 - 18:15) 
Maalivahtijää
(18:25 - 19:25) 
SoPa U12
(19:35 - 20:35) 
14
Easy hockey jääkiekkokerho
(17:15 - 18:15) 
Tyttökiekko
(18:25 - 19:25) 
Veteraanit
(19:35 - 20:35) 
15
Yläkoulu pojat/valinnainen
(11:15 - 12:45) 
Lukio
(13:15 - 14:45) 
SoPa U10
(17:15 - 18:15) 
SoPa U12
(18:25 - 19:25) 
Sopa U13-Tps Stounit
(19:35 - 21:05) 
16
Luistelu- ja leijonakiekkokoulu
(10:00 - 11:00) 
SoPa U10 - PaiHa
(11:30 - 13:00) 
Aleksi Hovila Kahvio koko ilta varatt...
(13:30 - 14:30) 
17
Fops U14AA-Ässät Udet
(14:00 - 15:30) 
Yleisöluistelu (Mailaton)
(16:00 - 17:00) 
Yleisöluistelu (Maillallinen)
(17:00 - 18:00) 
Tuomas Sirén
(19:00 - 20:00) 
18
Sopa U13-U14
(18:25 - 19:25) 
SOPA aikuisten kuntokiekko
(19:35 - 20:35) 
19
SoPa U10
(17:15 - 18:15) 
Ex-Edustus
(19:35 - 20:35) 
20
Yläkoulu pojat/valinnainen
(13:15 - 14:45) 
Sopa U13-U14
(17:15 - 18:15) 
SoPa U12
(18:25 - 19:25) 
21
Easy hockey jääkiekkokerho
(17:15 - 18:15) 
Tyttökiekko
(18:25 - 19:25) 
Veteraanit
(19:35 - 20:35) 
22
Yläkoulu pojat/valinnainen
(11:15 - 12:45) 
Lukio
(13:15 - 14:45) 
SoPa U10
(17:15 - 18:15) 
SoPa U12
(18:25 - 19:25) 
Sopa U13-U14
(19:35 - 20:35) 
23
Luistelu- ja leijonakiekkokoulu
(10:00 - 11:00) 
SoPa U12 - Ässät Bruins
(11:15 - 12:45) 
Sopa u10
(13:00 - 14:30) 
SoPa U12 - Ässät Bruins
(16:00 - 17:30) 
Ex-Ed
(18:00 - 19:00) 
24
Sopa U13-Kiekkohait
(13:00 - 14:30) 
Yleisöluistelu (Mailaton)
(16:00 - 17:00) 
Yleisöluistelu (Maillallinen)
(17:00 - 18:00) 
Tuomas Sirén
(19:00 - 20:00) 
25
Yläkoulu pojat
(10:00 - 11:30) 
Yläkoulu pojat
(12:15 - 13:45) 
Sopa U13-U14
(18:25 - 19:25) 
SOPA aikuisten kuntokiekko
(19:35 - 20:35) 
26
Yläkoulu pojat
(09:00 - 10:30) 
Yläkoulu pojat
(11:15 - 12:45) 
SoPa U10
(17:15 - 18:15) 
Ex-Edustus
(19:35 - 20:35) 
27
Sopa U13-U14
(17:15 - 18:15) 
Maalivahtijää
(18:25 - 19:25) 
SoPa U12
(19:35 - 20:35) 
28
Yläkoulu pojat
(09:00 - 10:30) 
Yläkoulu pojat
(11:15 - 12:45) 
Tyttökiekon kauden päätös
(17:00 - 17:45) 
Sopa u10
(18:00 - 19:25) 
Veteraanit
(19:35 - 20:35) 
29
Pappaturnaus
(10:00 - 16:00) 
SoPa U10
(17:15 - 18:15) 
SoPa U12
(18:25 - 19:25) 
Sopa U13-U14
(19:35 - 20:35) 
Markku Heinonen jää + sauna
(20:45 - 21:45) 
30
31
Tuomas Sirén
(19:00 - 20:00)