Ma |
Ti |
Ke |
To |
Pe |
La |
Su |
|
|
|
|
1
Yläkoulu, 8ab.lk tytöt
(10:00 - 11:30)
Sopa06/07
(16:45 - 17:45)
SoPa09/10
(17:55 - 18:55)
-02
(19:05 - 20:05)
Ex-edustus
(20:15 - 21:15)
|
2
Luistelu- ja kiekkokoulu
(10:30 - 11:30)
Sopa E1-Ässät
(14:15 - 15:45)
|
3
D2AA-FoPS
(10:00 - 11:30)
Palomieskerho
(12:00 - 13:00)
Yleisöluistelu
(13:15 - 15:00)
Tuomas Siren
(19:00 - 20:00)
|
4
Yläkoulu, 9ac.lk tytöt
(09:00 - 10:30)
Yläkoulu, 9df.lk tytöt
(11:15 - 12:45)
Sopa11/12
(16:45 - 17:45)
SoPa09/10
(17:55 - 18:55)
MV-JÄÄ
(19:05 - 20:05)
Sopa 06/07
(20:15 - 21:15)
|
5
Yläkoulu, 9be.lk tytöt
(09:00 - 10:30)
Someron kaupunki
(15:30 - 16:30)
-02
(17:55 - 20:05)
|
6
Yläkoulu, 8cde.lk tytöt
(10:00 - 11:30)
Yläkoulu, 7ad.lk tytöt
(12:15 - 13:45)
SoPa09/10
(16:45 - 17:45)
Sopa04
(17:55 - 20:05)
Ex-edustus
(20:15 - 21:15)
|
7
Yläkoulu, 7bce.lk tytöt
(09:00 - 10:30)
Sopa04
(16:45 - 17:45)
-02
(17:55 - 18:55)
Sopa 07
(19:05 - 20:05)
Veteraanit
(20:15 - 21:15)
|
8
Yläkoulu, 8ab.lk tytöt
(10:00 - 11:30)
Sopa06/07
(16:45 - 17:45)
SoPa09/10
(17:55 - 18:55)
-02
(19:05 - 20:05)
Ex-edustus
(20:15 - 21:15)
|
9
Luistelu- ja kiekkokoulu
(10:30 - 11:30)
D2AA-Ässät
(11:45 - 13:15)
-03 - Blues
(13:30 - 15:45)
Noora Ruohonen (+kahvio klo17-18)
(16:00 - 17:00)
|
10
SoPa09/10 - TPS
(10:30 - 12:00)
Yleisöluistelu
(12:15 - 13:30)
-03 - K-kissat
(14:00 - 16:15)
Palomieskerho
(17:00 - 18:00)
Tuomas Siren
(19:00 - 20:00)
|
11
Yläkoulu, 9ac.lk tytöt
(09:00 - 10:30)
Yläkoulu, 9df.lk tytöt
(11:15 - 12:45)
Sopa11/12
(16:45 - 17:45)
SoPa09/10
(17:55 - 18:55)
E1AA - Kiekkohait
(19:00 - 20:30)
MV-JÄÄ
(19:05 - 20:05)
|
12
Yläkoulu, 9be.lk tytöt
(09:00 - 10:30)
Pitkäjärven koulu, 3.-6.lk
(12:00 - 13:00)
Someron kaupunki
(15:30 - 16:30)
-02
(17:55 - 20:05)
|
13
Yläkoulu, 8cde.lk tytöt
(10:00 - 11:30)
Yläkoulu, 7ad.lk tytöt
(12:15 - 13:45)
SoPa09/10
(16:45 - 17:45)
Sopa04
(17:55 - 20:05)
Ex-edustus
(20:15 - 21:15)
|
14
Yläkoulu, 7bce.lk tytöt
(09:00 - 10:30)
Sopa04
(16:45 - 17:45)
-02
(17:55 - 18:55)
Sopa 07
(19:05 - 20:05)
Veteraanit
(20:15 - 21:15)
|
15
Yläkoulu, 8ab.lk tytöt
(10:00 - 11:30)
Sopa06/07
(16:45 - 17:45)
SoPa09/10
(17:55 - 18:55)
-02
(19:05 - 20:05)
Ex-edustus
(20:15 - 21:15)
|
16
Luistelu- ja kiekkokoulu
(10:30 - 11:30)
Palomieskerho
(12:00 - 13:00)
Global girls game, tyttöjen pelitÃ...
(13:30 - 15:00)
Harrastenaiset
(16:00 - 17:30)
|
17
Yleisöluistelu
(10:00 - 12:00)
Tuomas Siren
(19:00 - 20:00)
|
18
LKK hiihtolomaleiri
(09:30 - 10:30)
LKK hiihtolomaleiri
(12:00 - 13:00)
Sopa11/12
(16:45 - 17:45)
SoPa09/10
(17:55 - 18:55)
MV-JÄÄ
(19:05 - 20:05)
Sopa 06/07
(20:15 - 21:15)
|
19
LKK hiihtolomaleiri
(09:30 - 10:30)
LKK hiihtolomaleiri
(12:00 - 13:00)
Someron kaupunki
(15:30 - 16:30)
-02
(17:55 - 20:05)
|
20
Yleisöluistelu, mailaton VALVOMATO...
(10:00 - 12:00)
Yleisöluistelu, mailallinen VALVOM...
(12:00 - 14:00)
SoPa09/10
(16:45 - 17:45)
Sopa04
(17:55 - 20:05)
Ex-edustus
(20:15 - 21:15)
|
21
Yleisöluistelu, mailaton VALVOMATO...
(10:00 - 12:00)
Yleisöluistelu, mailallinen VALVOM...
(12:00 - 14:00)
Sopa04
(16:45 - 17:45)
-02
(17:55 - 18:55)
Sopa 07
(19:05 - 20:05)
Veteraanit
(20:15 - 21:15)
|
22
Yleisöluistelu, mailaton VALVOMATO...
(10:00 - 12:00)
Yleisöluistelu, mailallinen VALVOM...
(12:00 - 14:00)
Sopa06/07
(16:45 - 17:45)
SoPa09/10
(17:55 - 18:55)
-02
(19:05 - 20:05)
|
23
SAUNAREMONTTI
(01:00 - 02:00)
Yleisöluistelu
(10:00 - 12:00)
|
24
SAUNAREMONTTI
(01:00 - 02:00)
Tuomas Siren
(19:00 - 20:00)
|
25
Joensuun koulu, 5A.lk
(13:15 - 14:30)
Sopa11/12
(16:45 - 17:45)
SoPa09/10
(17:55 - 18:55)
MV-JÄÄ
(19:05 - 20:05)
Sopa 06/07
(20:15 - 21:15)
|
26
Leivonpesän päiväkoti
(09:00 - 10:30)
Pitkäjärven koulu, 3.-6.lk
(12:00 - 13:00)
Someron kaupunki
(15:30 - 16:30)
-02
(17:55 - 20:05)
|
27
Tuulihatun päiväkoti
(09:00 - 10:30)
Yläkoulu, 9.lk val. tytöt
(11:15 - 12:45)
SoPa09/10
(16:45 - 17:45)
Sopa04
(17:55 - 20:05)
Ex-edustus
(20:15 - 21:15)
|
28
Tuulihatun päiväkoti
(09:00 - 10:30)
Yläkoulu, 8ab.lk tytöt
(10:30 - 11:30)
Yläkoulu, 7bce.lk tytöt
(12:15 - 13:45)
Sopa04
(16:45 - 17:45)
-02
(17:55 - 18:55)
Sopa 07
(19:05 - 20:05)
Veteraanit
(20:15 - 21:15)
|
|
|
|