Lokakuu 2020
 Ma  Ti  Ke  To  Pe  La  Su
      1
Sopa 06/07
(17:15 - 18:45) 
Sopa U19
(18:55 - 20:25) 
Ex-edustus
(20:35 - 21:35) 
2
Lukio, 1.lk tytöt
(13:15 - 14:45) 
Sopa 09/10
(17:15 - 18:15) 
Sopa 11/12
(18:25 - 19:25) 
Sopa U19
(19:35 - 20:35) 
3
Helsingin luistelijat
(10:00 - 18:00) 
Sopa U19 - PiTa
(18:15 - 20:45) 
4
Sopa luistelu- ja kiekkokoulu
(10:00 - 11:00) 
GHD - tyttöjen tapahtuma
(11:15 - 12:15) 
Sopa U14 - TPS
(12:30 - 14:00) 
Sopa U9 - Kiekkohait U9 harkkapeli
(14:15 - 15:45) 
Yleisöluistelu, MAILATON
(16:00 - 17:00) 
Yleisöluistelu, MAILALLINEN
(17:00 - 18:00) 
Tuomas Sirén
(19:00 - 20:00) 
5
Sopa 11/12
(16:45 - 17:45) 
Sopa 09/10
(17:55 - 18:55) 
MV jää
(19:05 - 20:05) 
6
Sopa 06/07
(17:55 - 18:55) 
Sopa U19
(19:05 - 20:05) 
Ex-edustus
(20:15 - 21:15) 
7
test
(00:00 - 24:00) 
Easy hockey jääkiekkokerho
(16:30 - 17:30) 
Sopa 09/10
(17:55 - 18:55) 
Sopa 09/10
(19:05 - 20:05) 
Sopa 06/07
(20:15 - 21:15) 
8
Partiolaiset
(16:05 - 17:05) 
Sopa 06/07
(17:15 - 18:45) 
Sopa U19
(18:55 - 20:25) 
Ex-edustus
(20:35 - 21:35) 
9
Lukion pojat
(13:15 - 14:45) 
Sopa 09/10
(17:15 - 18:15) 
Sopa 11/12
(18:25 - 19:25) 
Sopa U19
(19:35 - 20:35) 
Veteraanit
(20:45 - 21:45) 
10
Team Sirius
(11:15 - 12:45) 
Sopa 09/10-Tuto white
(13:00 - 14:30) 
Team Sirius
(15:00 - 16:30) 
Sopa 09/10 - VASTUS AVOIN
(16:45 - 18:15) 
Team Sirius
(19:00 - 20:00) 
11
Team Sirius
(10:00 - 11:00) 
Team Sirius
(13:30 - 14:30) 
Yleisöluistelu, MAILATON
(15:00 - 16:00) 
Yleisöluistelu, MAILALLINEN
(16:00 - 17:00) 
Tuomas Sirén
(19:00 - 20:00) 
12
Yleisöluistelu, mailaton VALVOMATON
(10:00 - 12:00) 
Yleisöluistelu, mailallinen VALVOMAT...
(12:00 - 14:00) 
Sopa 11/12
(16:45 - 17:45) 
Sopa 09/10
(17:55 - 18:55) 
MV jää
(19:05 - 20:05) 
13
Yleisöluistelu, mailaton VALVOMATON
(10:00 - 12:00) 
Yleisöluistelu, mailallinen VALVOMAT...
(12:00 - 14:00) 
Sopa 06/07
(17:55 - 18:55) 
Sopa U19
(19:05 - 20:05) 
Ex-edustus
(20:15 - 21:15) 
14
Yleisöluistelu, mailaton VALVOMATON
(10:00 - 12:00) 
Yleisöluistelu, mailallinen VALVOMAT...
(12:00 - 14:00) 
Sopa 09/10
(17:55 - 18:55) 
Sopa 09/10
(19:05 - 20:05) 
Sopa 06/07
(20:15 - 21:15) 
15
Yleisöluistelu, mailaton VALVOMATON
(10:00 - 12:00) 
Yleisöluistelu, mailallinen VALVOMAT...
(12:00 - 14:00) 
Sopa 06/07
(17:15 - 18:45) 
Sopa U19
(18:55 - 20:25) 
Ex-edustus
(20:35 - 21:35) 
16
Yleisöluistelu, mailaton VALVOMATON
(10:00 - 12:00) 
Yleisöluistelu, mailallinen VALVOMAT...
(12:00 - 14:00) 
Sopa 09/10
(17:15 - 18:15) 
Sopa 11/12
(18:25 - 19:25) 
Sopa U19
(19:35 - 20:35) 
Veteraanit
(20:45 - 21:45) 
17
Sopa luistelu- ja kiekkokoulu
(09:45 - 10:45) 
Sopa U9 - KuKi U9 harjoitusottelu
(11:15 - 12:45) 
ex-sopa 2010-2014
(16:00 - 17:00) 
18
Yleisöluistelu, MAILATON
(16:00 - 17:00) 
Yleisöluistelu, MAILALLINEN
(17:00 - 18:00) 
Tuomas Sirén
(19:00 - 20:00) 
19
Sopa 11/12
(16:45 - 17:45) 
Sopa 09/10
(17:55 - 18:55) 
MV jää
(19:05 - 20:05) 
20
Yläkoulu, pojat 8.lk val
(11:15 - 12:45) 
Sopa 06/07
(17:55 - 18:55) 
Sopa U19
(19:05 - 20:05) 
Ex-edustus
(20:15 - 21:15) 
21
Easy hockey jääkiekkokerho
(16:30 - 17:30) 
Sopa 09/10
(17:55 - 18:55) 
Sopa 09/10
(19:05 - 20:05) 
Sopa 06/07
(20:15 - 21:15) 
22
Sopa 06/07
(17:15 - 18:45) 
Sopa U19
(18:55 - 20:25) 
Ex-edustus
(20:35 - 21:35) 
23
Yläkoulu, pojat 9.lk val
(11:15 - 12:45) 
Lukion pojat
(13:15 - 14:45) 
Sopa 09/10
(17:15 - 18:15) 
Sopa 11/12
(18:25 - 19:25) 
Sopa U19
(19:35 - 20:35) 
Veteraanit
(20:45 - 21:45) 
24
Sopa luistelu- ja kiekkokoulu
(10:00 - 11:00) 
Sopa U14 - Parsport
(11:15 - 12:45) 
Sopa U19 - K-Espoo EKS
(13:45 - 16:15) 
25
Sopa 09/10- Kiekkohait
(11:15 - 12:45) 
Yleisöluistelu MAILATON
(15:00 - 16:00) 
Yleisöluistelu, MAILALLINEN
(16:00 - 17:00) 
Tuomas Sirén
(19:00 - 20:00) 
26
Sopa 11/12
(16:45 - 17:45) 
Sopa 09/10
(17:55 - 18:55) 
MV jää
(19:05 - 20:05) 
27
Yläkoulu, pojat 8.lk val
(11:15 - 12:45) 
Sopa 06/07
(17:55 - 18:55) 
Sopa U19
(19:05 - 20:05) 
Ex-edustus
(20:15 - 21:15) 
28
Easy hockey jääkiekkokerho
(16:30 - 17:30) 
Sopa 09/10
(17:55 - 18:55) 
Sopa 09/10
(19:05 - 20:05) 
Sopa 06/07
(20:15 - 21:15) 
29
Sopa 06/07
(17:15 - 18:45) 
Sopa U19
(18:55 - 20:25) 
Ex-edustus
(20:35 - 21:35) 
30
Sopa 09/10
(17:15 - 18:15) 
Sopa 11/12
(18:25 - 19:25) 
Sopa U19
(19:35 - 20:35) 
Veteraanit
(20:45 - 21:45) 
31
Espoon Taitoluisteluklubi Shadows
(09:00 - 11:00) 
SoPa U13 - K-67
(11:15 - 12:45) 
Espoon Taitoluisteluklubi Shadows
(13:00 - 14:30) 
Espoon Taitoluisteluklubi Shadows
(16:00 - 17:30) 
Sopa U19- KJT Haukat
(17:45 - 20:15) 
 


[ Kirjaudu ]

Toteutus Stormtale Creations Oy