Joulukuu 2018
 Ma  Ti  Ke  To  Pe  La  Su
          1
Luistelu- ja kiekkokoulu
(10:30 - 11:30) 
SopaD2AA-LLujaL
(11:45 - 13:15) 
Sopa03 - LeKi
(17:30 - 19:30) 
2
Yleisöluistelu
(09:30 - 11:30) 
SopaD2AA-
(12:00 - 13:30) 
SoPa09/10 - Rockets
(16:00 - 17:30) 
Sopa03 - Uplakers
(18:30 - 20:30) 
3
Joensuun koulu, 2C.lk
(09:30 - 10:30) 
Sopa11/12
(16:45 - 17:45) 
SoPa09/10
(17:55 - 18:55) 
MV-JJ��T
(19:05 - 20:05) 
Sop 06/07
(20:15 - 21:15) 
4
Kirkonmäen koulu, 3.lk
(09:15 - 10:30) 
Yläkoulu, 9.lk val. pojat
(11:15 - 12:45) 
Joensuun koulu, 6A.lk
(13:00 - 14:30) 
Someron kaupunki
(15:30 - 16:30) 
-02
(17:55 - 20:05) 
04 harkka
(20:15 - 21:15) 
5
Joensuun koulu, 3C.lk
(09:00 - 10:00) 
SoPa09/10
(16:45 - 17:45) 
04 Harkka
(17:55 - 20:05) 
Ex-edustus
(20:15 - 21:15) 
6
Mikko Lehtonen
(11:00 - 12:00) 
-02
(16:45 - 17:45) 
Sopa 06/07
(17:55 - 18:55) 
04 Harkka
(19:05 - 20:05) 
Veteraanit
(20:15 - 21:15) 
7
SoPa09/10
(16:45 - 17:45) 
Sopa 06/07
(17:55 - 18:55) 
-02
(19:05 - 20:05) 
Ex-edustus
(20:15 - 21:15) 
8
Luistelu- ja kiekkokoulu
(10:30 - 11:30) 
Ex-edustus
(16:00 - 17:30) 
9
E1A-Parsport
(11:00 - 12:30) 
SopaD2AA-UJK
(12:45 - 14:15) 
Sopa03 - J
(16:15 - 18:30) 
10
Joensuun koulu, 2C.lk
(09:30 - 10:30) 
Sopa11/12
(16:45 - 17:45) 
SoPa09/10
(17:55 - 18:55) 
MV-JJ��T
(19:05 - 20:05) 
Sopa 06/07
(20:15 - 21:15) 
11
Kirkonmäen koulu, 3.lk
(09:15 - 10:30) 
Yläkoulu, 9.lk val. pojat
(11:15 - 12:45) 
Joensuun koulu, 6A.lk
(13:00 - 14:30) 
Someron kaupunki
(15:30 - 16:30) 
-02
(17:55 - 20:05) 
04 harkka
(20:15 - 21:15) 
12
SoPa09/10
(16:45 - 17:45) 
04 Harkka
(17:55 - 20:05) 
Ex-edustus
(20:15 - 21:15) 
13
Yläkoulu, 8.lk val. pojat
(11:15 - 12:45) 
-02
(16:45 - 17:45) 
Sopa 06/07
(17:55 - 18:55) 
04 Harkka
(19:05 - 20:05) 
Veteraanit
(20:15 - 21:15) 
14
SoPa09/10
(16:45 - 17:45) 
Sopa 06/07
(17:55 - 18:55) 
-02
(19:05 - 20:05) 
Ex-edustus
(20:15 - 21:15) 
15
Luistelu- ja kiekkokoulu
(10:30 - 11:30) 
Yleisöjää
(12:00 - 13:30) 
LKK ohjaajajää + kahviovaraus
(13:45 - 14:45) 
Alpo volley
(15:00 - 16:30) 
Sarvarinne Päivi
(19:00 - 22:00) 
16
Sopa 06/07
(08:45 - 18:45) 
Tuomas Siren
(19:00 - 20:00) 
17
Sopa11/12
(16:45 - 17:45) 
SoPa09/10
(17:55 - 18:55) 
MV-JJ��T
(19:05 - 20:05) 
Sopa 06/07
(20:15 - 21:15) 
18
Kirkonmäen koulu, 3.lk
(09:15 - 10:30) 
Joensuun koulu, 6A.lk
(13:00 - 14:30) 
Someron kaupunki
(15:30 - 16:30) 
-02
(17:55 - 20:05) 
04 harkka
(20:15 - 21:15) 
19
SoPa09/10
(16:45 - 17:45) 
04 Harkka
(17:55 - 20:05) 
Ex-edustus
(20:15 - 21:15) 
20
-02
(16:45 - 17:45) 
Sopa 06/07
(17:55 - 18:55) 
04 Harkka
(19:05 - 20:05) 
Veteraanit
(20:15 - 21:15) 
21
SoPa09/10
(16:45 - 17:45) 
Sopa 06/07
(17:55 - 18:55) 
-02
(19:05 - 20:05) 
Ex-edustus
(20:15 - 21:15) 
22
23
24
Jäähalli kiinni
(00:00 - 23:55) 
25
Jäähalli kiinni
(00:00 - 23:55) 
26
SoPa09/10
(16:45 - 17:45) 
04 Harkka
(17:55 - 20:05) 
27
Yleisöluistelu mailaton
(12:00 - 14:00) 
Yleisöluistelu isot
(14:00 - 16:00) 
-02
(16:45 - 17:45) 
Sopa 06/07
(17:55 - 18:55) 
Veteraanit
(20:15 - 21:15) 
28
Yleisöluistelu mailaton
(12:00 - 14:00) 
Yleisöluistelu isot
(14:00 - 16:00) 
SoPa09/10
(16:45 - 17:45) 
Sopa 06/07
(17:55 - 18:55) 
-02
(19:05 - 20:05) 
Ex-edustus
(20:15 - 21:15) 
29
30
31
Jäähalli kiinni
(00:00 - 23:55) 
           


[ Kirjaudu ]

Toteutus Stormtale Creations Oy