Ma |
Ti |
Ke |
To |
Pe |
La |
Su |
|
|
|
|
1
-02
(07:15 - 08:15)
Yläkoulu, 7.lk pojat
(09:00 - 10:30)
Yläkoulu, 9.lk pojat
(11:15 - 12:45)
Sopa 06/07
(16:45 - 17:45)
Sopa 11/12
(17:55 - 18:55)
SOPA B2 - BLUES
(19:05 - 21:35)
|
2
Luistelu- ja kiekkokoulu
(10:00 - 11:00)
SoPa09/10 - taru hockey
(11:15 - 12:45)
VG-62 peli
(14:00 - 16:15)
SOPA B - PITA
(17:15 - 19:45)
SoVo A-juniorit
(20:00 - 22:00)
|
3
Yleisöluistelu
(10:00 - 12:00)
Sopa 11/12-TaRu
(12:15 - 13:45)
Tuomas Siren
(19:00 - 20:00)
|
4
Yläkoulu, 8.lk pojat
(09:00 - 10:30)
Yläkoulu, 9.lk pojat
(11:15 - 12:45)
Sopa 11/12
(16:45 - 17:45)
Sopa 09/10
(17:55 - 18:55)
MV-jää
(19:05 - 20:05)
Sopa 06/07
(20:15 - 21:15)
|
5
Yläkoulu, 7.lk pojat
(08:00 - 09:30)
-02
(17:55 - 18:55)
-02
(19:05 - 20:05)
Ex-edustus
(20:15 - 21:15)
|
6
Yläkoulu, 7.lk pojat
(11:15 - 12:15)
Easy hockey - jääkiekkokerho
(15:30 - 16:30)
Sopa 09/10
(16:45 - 17:45)
Sopa 04/05/06
(17:55 - 18:55)
-02
(19:05 - 20:05)
Veteraanit
(20:15 - 21:15)
|
7
Yläkoulu, 8.lk pojat
(10:00 - 11:30)
-02
(17:55 - 18:55)
Sopa 06/07
(19:05 - 20:05)
Ex-edustus
(20:15 - 21:15)
|
8
-02
(07:15 - 08:15)
Yläkoulu, 9.lk pojat
(10:00 - 11:30)
Yläkoulu, 7.lk pojat
(12:15 - 13:45)
Sopa 06/07
(16:45 - 17:45)
Sopa 11/12
(17:55 - 18:55)
Sopa 09/10
(19:05 - 20:05)
Aleksi Hovila (Sauna)
(21:00 - 23:00)
|
9
Luistelu- ja kiekkokoulu
(10:00 - 11:00)
SopaD2AA-VG-62
(11:10 - 12:40)
SoPa B - Vipers
(12:45 - 15:15)
SoPa B - Vipers
(16:45 - 19:15)
|
10
Yleisöluistelu
(10:00 - 12:00)
SoPa B - Vipers
(12:15 - 14:45)
Teemu Heinonen
(16:00 - 17:00)
Tuomas Siren
(19:00 - 20:00)
|
11
Yläkoulu, 8.lk pojat
(09:00 - 10:30)
Yläkoulu, 9.lk pojat
(11:15 - 12:45)
Joensuun koulu, 6B.lk
(13:00 - 14:30)
Sopa 11/12
(16:45 - 17:45)
Sopa 09/10
(17:55 - 18:55)
MV-jää
(19:05 - 20:05)
Sopa 06/07
(20:15 - 21:15)
|
12
-02
(17:55 - 18:55)
-02
(19:05 - 20:05)
Ex-edustus
(20:15 - 21:15)
|
13
Yläkoulu, 7.lk pojat
(09:00 - 10:30)
Yläkoulu, 7.lk pojat
(11:15 - 12:45)
Easy hockey - jääkiekkokerho
(15:30 - 16:30)
Sopa 09/10
(16:45 - 17:45)
Sopa 04/05/06
(17:55 - 18:55)
-02
(19:05 - 20:05)
Veteraanit
(20:15 - 21:15)
|
14
Yläkoulu, 8.lk pojat
(10:00 - 11:30)
-02
(16:45 - 17:45)
Sopa 09/10
(17:55 - 18:55)
Sopa 06/07
(19:05 - 20:05)
Ex-edustus
(20:15 - 21:15)
|
15
Yläkoulu, 9.lk pojat
(10:00 - 11:30)
Yläkoulu, 7.lk pojat
(12:15 - 13:45)
Sopa 06/07
(16:45 - 17:45)
Sopa 11/12
(17:55 - 18:55)
SOPA B2 - ROCKETS
(19:05 - 21:35)
|
16
Luistelu- ja kiekkokoulu
(10:00 - 11:00)
SopaD1AA-KJK Blue
(11:15 - 12:15)
Sopa09/10-LäKi
(12:30 - 14:00)
Sopa 09/10-TuTo
(14:15 - 15:30)
SOPA B2 - Titaanit
(15:45 - 18:15)
|
17
Yleisöluistelu
(09:30 - 11:30)
VG-62 peli
(12:00 - 14:15)
Tuomas Siren
(19:00 - 20:00)
|
18
Yläkoulu, 8.lk pojat
(09:00 - 10:30)
Yläkoulu, 9.lk pojat
(11:15 - 12:45)
Joensuu, 6B.lk
(13:00 - 14:30)
Sopa 11/12
(16:45 - 17:45)
Sopa 09/10
(17:55 - 18:55)
MV-jää
(19:05 - 20:05)
Sopa 06/07
(20:15 - 21:15)
|
19
Kirkonmäen koulu, 4.lk ja 6.lk
(11:30 - 12:45)
-02
(17:55 - 18:55)
-02
(19:05 - 20:05)
Ex-edustus
(20:15 - 21:15)
|
20
Yläkoulu, 7.lk pojat
(09:00 - 10:30)
Yläkoulu, 7.lk pojat
(11:15 - 12:45)
Easy hockey - jääkiekkokerho
(15:30 - 16:30)
Sopa 09/10
(16:45 - 17:45)
Sopa 04/05/06
(17:55 - 18:55)
-02
(19:05 - 20:05)
Veteraanit
(20:15 - 21:15)
|
21
Yläkoulu, 8.lk pojat
(10:00 - 11:30)
-02
(17:55 - 18:55)
Sopa 06/07
(19:05 - 20:05)
Ex-edustus
(20:15 - 21:15)
|
22
-02
(07:15 - 08:15)
Yläkoulu, 9.lk pojat
(10:00 - 11:30)
Yläkoulu, 7.lk pojat
(12:15 - 13:45)
Sopa 06/07
(16:45 - 17:45)
Sopa 11/12
(17:55 - 18:55)
Sopa 09/10
(19:05 - 20:05)
|
23
Luistelu- ja kiekkokoulu
(10:00 - 11:00)
Sopa 11/12-FoPs
(11:15 - 12:45)
|
24
Yleisöluistelu
(12:00 - 14:00)
Sopa09/10-TuKv valk.
(14:15 - 15:45)
SOPA B - HAKI
(16:00 - 18:30)
Tuomas Siren
(18:45 - 19:45)
|
25
Sopa 11/12
(16:45 - 17:45)
Sopa 09/10
(17:55 - 18:55)
MV-jää
(19:05 - 20:05)
Sopa 06/07
(20:15 - 21:15)
|
26
Kirkonmäen koulu, 4.lk ja 6.lk
(11:30 - 12:45)
-02
(17:55 - 18:55)
-02
(19:05 - 20:05)
Ex-edustus
(20:15 - 21:15)
|
27
Easy hockey - jääkiekkokerho
(15:30 - 16:30)
Sopa 09/10
(16:45 - 17:45)
Sopa 04/05/06
(17:55 - 18:55)
-02
(19:05 - 20:05)
Veteraanit
(20:15 - 21:15)
|
28
-02
(17:55 - 18:55)
SopaD1AA-Rockets
(19:05 - 20:30)
Ex-edustus
(20:30 - 21:30)
|
29
-02
(07:15 - 08:15)
Luistelutapahtuma
(08:30 - 21:00)
|
30
Luistelu- ja kiekkokoulu
(10:00 - 11:00)
SopaD2AA-FoPS
(11:15 - 12:45)
Sopa 09/10-Paiha
(16:15 - 17:45)
Syke
(18:00 - 19:00)
Syke Kahvio
(19:00 - 23:55)
|
|