Syyskuu 2020
Tammikuu
Helmikuu
Maaliskuu
Huhtikuu
Toukokuu
Kesäkuu
Heinäkuu
Elokuu
Syyskuu
Lokakuu
Marraskuu
Joulukuu
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Ma
Ti
Ke
To
Pe
La
Su
1
Sopa 06/07
(17:55 - 18:55)
Sopa U19
(19:05 - 20:05)
Ex-edustus
(20:15 - 21:15)
2
Sopa 09/10
(17:55 - 18:55)
Sopa 09/10
(19:05 - 20:05)
Sopa 06/07
(20:15 - 21:15)
3
Sopa 06/07
(17:15 - 18:45)
Sopa U19
(18:55 - 20:25)
Ex-edustus
(20:35 - 21:35)
4
Sopa 09/10
(17:15 - 18:15)
Sopa 11/12
(18:25 - 19:25)
Sopa U19
(19:35 - 20:35)
5
Etkespoo
(10:00 - 11:30)
Ice Infinity / Tikkurilan taitoluiste...
(11:40 - 13:20)
Etkespoo
(13:30 - 15:00)
Ice Infinity / Tikkurilan taitoluiste...
(15:10 - 16:20)
Etkespoo
(16:30 - 18:00)
Ice Infinity / Tikkurilan taitoluiste...
(18:10 - 19:30)
6
Sopa - KJT Haukat U19
(15:45 - 18:15)
Tuomas Sirén
(19:00 - 20:00)
7
Sopa 11/12
(16:45 - 17:45)
Sopa 09/10
(17:55 - 18:55)
MV jää
(19:05 - 20:05)
Veteraanit
(20:15 - 21:15)
8
Sopa 06/07
(17:55 - 18:55)
Sopa U19
(19:05 - 20:05)
Ex-edustus
(20:15 - 21:15)
9
Sopa 09/10
(17:55 - 18:55)
Sopa 09/10
(19:05 - 20:05)
Sopa 06/07
(20:15 - 21:15)
10
Sopa 06/07
(17:15 - 18:45)
Sopa U19
(18:55 - 20:25)
Ex-edustus
(20:35 - 21:35)
11
Sopa 09/10
(17:15 - 18:15)
Sopa 11/12
(18:25 - 19:25)
Sopa U19
(19:35 - 20:35)
12
SoPa09/10-Kisurit
(10:00 - 11:15)
Sopa09/10-Tps
(11:30 - 13:00)
13
Harkkapeli SopaU14 - Fops U14
(13:30 - 15:00)
Tuomas Sirén
(19:00 - 20:00)
14
Sopa 11/12
(16:45 - 17:45)
Sopa 09/10
(17:55 - 18:55)
MV jää
(19:05 - 20:05)
Veteraanit
(20:15 - 21:15)
15
Sopa 06/07
(17:55 - 18:55)
Sopa U19
(19:05 - 20:05)
Ex-edustus
(20:15 - 21:15)
16
Sopa 09/10
(17:55 - 18:55)
Sopa 09/10
(19:05 - 20:05)
Sopa 06/07
(20:15 - 21:15)
17
Sopa 06/07
(17:15 - 18:45)
Sopa U19
(18:55 - 20:25)
Ex-edustus
(20:35 - 21:35)
18
Sopa 09/10
(17:15 - 18:15)
Sopa 11/12
(18:25 - 19:25)
Sopa U19
(19:35 - 20:35)
19
Sopa U19 - HJK
(13:45 - 16:15)
20
SoPa 09/10-Ässät
(10:00 - 11:15)
SoPa 09/10-Ässät
(11:30 - 13:00)
Harkkapeli Sopa U14 - HIFK Blue
(13:30 - 15:00)
Tuomas Sirén
(19:00 - 20:00)
21
Sopa 11/12
(16:45 - 17:45)
Sopa 09/10
(17:55 - 18:55)
MV jää
(19:05 - 20:05)
Veteraanit
(20:15 - 21:15)
22
Sopa 06/07
(17:55 - 18:55)
Sopa U19
(19:05 - 20:05)
Ex-edustus
(20:15 - 21:15)
23
Sopa 09/10
(17:55 - 18:55)
Sopa 09/10
(19:05 - 20:05)
Sopa 06/07
(20:15 - 21:15)
24
Eemil Koski
(16:00 - 17:00)
Sopa 06/07
(17:15 - 18:45)
Sopa U19
(18:55 - 20:25)
Ex-edustus
(20:35 - 21:35)
25
Sopa 09/10
(17:15 - 18:15)
Sopa 11/12
(18:25 - 19:25)
Sopa U19
(19:35 - 20:35)
26
Sopa luistelu- ja kiekkokoulu - TUTUS...
(10:00 - 11:00)
Sopa U14 - Ässät
(11:30 - 13:00)
SoPa U13 - tps
(13:15 - 14:45)
Sopa U19 - Kurra
(16:45 - 19:15)
27
Tuomas Sirén
(19:00 - 20:00)
28
Sopa 11/12
(16:45 - 17:45)
Sopa 09/10
(17:55 - 18:55)
MV jää
(19:05 - 20:05)
Veteraanit
(20:15 - 21:15)
29
Sopa 06/07
(17:55 - 18:55)
Sopa U19
(19:05 - 20:05)
Ex-edustus
(20:15 - 21:15)
30
Sopa 09/10
(17:55 - 18:55)
Sopa 09/10
(19:05 - 20:05)
Sopa 06/07
(20:15 - 21:15)
[
Kirjaudu
]
Toteutus
Stormtale Creations Oy